Učenički online sastanak projekta “Kamen i drvo”

Dana 16.10.2020. Godine održan je virtualni sastanak putem video poziva Zoom na kojem su sudjelovali učenici naše škole te učenici Poljske i Francuske u sklopu projekta “Kamen i drvo” (Erasmus +). Našu su školu predstavili studenti završnih godina, maturanti. Studentski tim sastojao se od pet učenika i jedne studentice. Svaki od učenika predstavio je naše otočke i školske aktivnosti kroz sljedeće teme:

1. Dalmacija (specifičnosti života u regiji Dalmacija),

2. Pučišća / otok Brač (život i rad u mjestu, prednosti / nedostaci života u malom mjestu),

3. O “Klesarskoj školi” / (kako izgledaju njihovi školski dani, što uče, o praktičnom radu, školskim specifičnostima itd.).

Video susret trajao je više od sat vremena u vrlo opuštenoj i lijepoj atmosferi na kraju koje su neki studenti čak podijelili svoje kontaktima na društvenim mrežama.