Otočki Erasmus dani – iskoristi priliku!

Ove godine smo domaćini  godišnje proslave ”Dani Erasmusa” kojom se promovira program Erasmus+, najveći programa Europske unije namijenjen obrazovanju, osposobljavanju, mladima i sportu.  15. listopada ove godine baš će se na adresi naše škole održati različite konferencije, prezentacije i okrugli stol na temu naukovanja (u praktičnim zanimanjima) te kulturnog naslijeđa otoka Brača. Na taj ćemo način predstaviti ostalim bračkim osnovnim, ali i srednjim školama koje su također dionici ovih projekata pod pokroviteljstvom Europske Unije, naš rad, razgovarati s njima o iskustvima u raznim Erasmus+ projektima te kroz zabavne kvizove i predavanja ponoviti što znamo o Europskoj Uniji i Europi.

Dođite, pridružite nam se 15. listopada i “zgrabite priliku” naučiti štošta o prošlosti i budućnosti Brača i Europe!
Na web-stranici Erasmus Daysa pogledajte raspored te okvirni plan i program.