OBAVIJEST ZA PRIJEM U DOM ŠKOLE

POZIV

i popis stvari koje učenici trebaju donijeti sa sobom u Dom:

Prijam i dobrodošlica u Dom za SVE učenike je (dan prije početka nastave) u nedjelju 4. rujna 2022g. od 10.00 sati. Obavezni roditeljski sastanak sa roditeljima i učenicima prvih razreda održati će se u 13.30 sati u prostorijama Doma.

Za sve učenike koji će koristiti smještaj u Domu školske godine 2022/2023g.

• Osobni dokumenti:
    • Osobna iskaznica
    • Zdravstvene iskaznica
  • Prateća medicinska dokumentacija ukoliko učenik ima zdravstvenih poteškoća (fizičke i psihičke)
  • Sve potrebno za održavanje osobne higijene:
    • Ručnici
    • Papuče
    • Četkice za zube i pasta za zube
    • Gel za tuširanje
    • Dezodorans
  • Za prehranu: vlastitu čašu, tanjur, beštek (vilica, žlica, žličica, kuhinjski nožić za mazanje) – za korištenje u sobi.
  • Različiti predmeti po vlastitoj želji: omiljeni jastuk, pokrivač, slike (ne posteri) i slično.
  • Odjeća i obuća
  • Školski pribor:
    • Pribor za crtanje i pisanje
    • Bilježnice

Dokumenti za Dom: Prijavnica/Upisnica i Ugovor o smještaju i prehrani u Domu i ostali dokumenti – ispunjavaju se prilikom dolaska u Dom 4.9.2022g. Dokumente možete skinuti sa naše web stranice, ispuniti ih, te donijeti ih sa sobom.

Upisnicu je potrebno ispuniti online na

URL: https://forms.office.com/r/0VDMF3i9wu

MOLIMO da svi učenici dođu u pratnji roditelja.

Voditelj Doma

Dario Orlandini