Novi broj časopisa “Klesarstvo i graditeljstvo” -POZIV NA OGLAŠAVANJE

OGLAŠAVANJE U ČASOPISU „KLESARSTVO I GRADITELJSTVO“

Poštovani,

Novi broj časopisa Klesarstvo i graditeljstvo izlazi u svibnju 2023. UVJETI OGLAŠAVANJA
Bit će prezentiran na ovogodišnjem Simpoziju kamenarstva koji će se održati od
18 do 20. svibnja 2023.
Neki od Vas naši su dugogodišnji suradnici te svoje tvrtke i proizvode oglašavaju u zajedničkom nam  listu dugi niz godina.Nadam se da će interes oglašavanja naći i u ovom broju.

Oni koji do sada nisu koristili ovu mogućnost, a zainteresirani su, pozivamo da nam se pridruže.

Uvjeti su isti kao i prijašnjih godina.

Dakle, cijela unutrašnja stranica oglasa jest 100€, vanjska 200€.

Pola unutrašnje stranice iznosi 50€.

Format 16×24 cm

Molim da Vaše zahtjeve pošaljete najdalje do 31.3. 2023.

Vaše oglašavanje pridonosi izlaženju lista koji je jedinstven po pitanju tematike i povezivanja relevantnih struka povezanih s kamenom.

List izlazi u tiskanom izdanju i u online izdanju, a dobivaju ga svi relevantni dionici, Naučna i sveučilišna knjižnica i građevinski i rudarski fakulteti u Hrvatskoj, kao svi s mejling liste te sudionici Simpozija.

Svima nam je u interesu da “Klesarstvo i graditeljstvo” i dalje bude mjesto sučeljavanja kamenarske struke i svih ostalih struka i dobavljača koji im gravitiraju.

Prijedloge Vaših oglasa pošaljite na adrese:

klesarska-skola@klesarska.tcloud.hr   i/ili   klesarskaskola1@gmail.com

Ostale detalje moguće je dogovorit naknadno.

Još jednom zahvaljujem što ćete svojim oglašavanjem pomoći izlaženje Klesarstva i graditeljstva.

Tamara Plastić, ravnateljica