JESENSKI ROK UPISA U ŠKOLU

Početak prijava obrazovnih programa i prikaz rezultata

Obavještavamo sve kandidate kako su 20. 8. 2022. u 12 sati krenule prijave obrazovnih programa. Rok za prijavu obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatnu provjeru je 22. 8. 2022. u 23:59.

Ljestvice poretka će se početi prikazivati 20. 8. 2022. u 21 sat. Ljestvice poretka se osvježavaju svaki puni sat i na njima kandidati mogu vidjeti u koji program i u koju školu kandidat trenutno ostvaruje pravo upisa. Možete ih pronaći na kartici “Moji rezultati”. Pravo upisa ostvarujete na onaj program pored kojeg u stupcu “Najbolji odabir” stoji zelena kvačica.

Podsjećamo kako je objava konačnih ljestvica poretka 27. 8. 2022. u 12 sati i tada će kandidati znati u koju su školu i koji program ostvarili pravo upisa.